"28 Mayıs yarım kalan seçimin tamamlandığı milat olacak"

"28 Mayıs yarım kalan seçimin tamamlandığı milat olacak"

Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Milletvekili TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş Bozdoğan'da sandık kurulu üyeleriyle buluştu. Beraberindeki heyette Milletvekili Adayı Umut Tuncer, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş ,AK Parti Bozdoğan ilçe başkanı Kemal Bozoğlu Kadın Kolları başkanı Mübeccel Bacakoğlu ve teşkilat üyeleri katıldı.

Milletvekili Savaş;Hep söyledik 14 Mayıs'a giden süreçte Türkiye'yi ileri götürmek isteyenler ile geri götürmek isteyenlerin mücadelesine tanıklık edeceğimizi söyledik.Türkiye zenginleştirmek isteyenlerle Türkiye'nin muassır medeniyetler seviyesine ulaştırma hedeflerini durdurmak isteyenlerin mücadelesini göreceğimizi, tanıklık edeceğimizi söyledik.
14 Mayıs akşamı hem 21 yıllık hizmet ve eser siyasetimizin taçlandığı bir akşam oldu.Genciyle, yaşlısıyla hiç kimsenin kaybetmediği tüm Türkiye'nin kazandığı bir akşamdı. 14 mayıs ta milletimizin desteğiyle Cumhur ittifakı mecliste çoğunluğu elde etti. Milletin adamı o güzel insan adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan'da rakibine iki buçuk milyon fark attı. Türkiye'de ki seçimlerin sonucu acaba ne olacak diye bütün dünyanın gözü bu seçimde idi.Tabi karşı tarafın adı millet olup da, Milletin derdiyle dertlenmeyen o ittifak halkı yanıltarak şişirilmiş yalan anketlerle seçimi alacaklarını hem dışarıdakileri hem içeridekileri de inandırmışlardı,ama milletimizin sağ duyusu sandıkların başına gittiğinde gereğini yaptı. Vatandaşımız dedi ki "ben istikrardan yana tavrımı koyuyorum, ben istikrar istiyorum, ben güçlenen, büyüyen Türkiye'nin yoluna devam etmesini istiyorum doğru adamla doğru zamanda yola devam etmesini istiyorum" dedi. Bütün dünyaya bu mesajı verdi.

"28 Mayıs yarım kalan seçimin tamamlandığı milat olacak"

14 mayısta maçın ilk yarısını başarıyla tamamladık. Şimdi maçı ikinci yarısı İnşallah maçın ikinci yarısını da milletimizin desteğiyle başarıyla tamamlayacağız. 28 Mayıs yarım kalan seçimin tamamlandığı milat olacak ve
milletin adamı o yiğit adam güzel insan Recep Tayyip Erdoğan'ı .13.cü Cumhurbaşkanımız olarak çok yüksek bir oy oranıyla yolumuza devam edeceğiz.

Bu sonucun alınmasında 21 yıldan bu yana AK Parti'nin girdiği her seçimde sandıktan birinci çıkmasında sizlerin büyük katkısı var,sizlerin verdiği destek, güç sayesinde AK Parti bugünlere geldi.

Karşımızdakileri görüyorsunuz. Milli iradenin üzerine gölge düşürmek için her şeyi yapıyorlar. Seçimi açık ara geri bitirmelerine rağmen suyu bulandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

İnşallah 28 mayısta milletimiz bunlara fırsat tanımayacak.Sandiklara hep beraber sahip çıkarak 28 Mayıs'ta da aynı şekilde sandık görevlilerimiz, okul sorumlularımız, müşahitlerimizle 14 Mayıs'ta olduğu gibi milletimizin iradesine sahip çıkacağız.dedi.

ak-1.jpg

ak-2.jpg

ak-3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.