"Bu seçimin kazananı Türkiye sevdalılarıdır"

"Bu seçimin kazananı Türkiye sevdalılarıdır"

28 Mayıs seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, beş yıl süre için yeniden cumhurbaşkanı seçilmesini değerlendiren AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, “Bu seçimde sadece ve sadece Fetö kaybetti, Kandil kaybetti, onların içerideki işbirlikçileri kaybetti. Türkiye kazandı, Aydın kazandı” diyerek gözünü yerel seçimlere dikti.

“1950'de “Yeter söz milletindir” deyip demokrasi devrimini başlatan merhum Adnan Menderes’in şehri Demokrasimizin beşiği Aydın’dan Türkiye'ye yüzyılını başlatan tüm Türkiye'ye selam olsun” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten,“İki turlu bir seçimde alın teri döktünüz. Gayret ettiniz. Çaba gösterdiniz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Şükranlarımızı sunuyoruz emeklerinize sağlık. İyi ki varsınız. Allah hepinizden razı olsun” diyerek “Cumhur İttifakı ortakları ve AK Partili dava arkadaşları ile Aydınlılara teşekkür etti.

“Cumhurbaşkanımızın arkasında sıra dağlar gibi durmaya hep beraber devam edeceğiz” diyen Başkan Ökten şunları kaydetti:

"BU SEÇİMİN KAZANANI TÜRKİYE SEVDALILARIDIR"

Bu seçimin kazananı Türkiye sevdalılarıdır. Bu seçimin kazananı al bayrağımıza, sevdalı olanlardır. bu seçimde sadece ve sadece Fetö kaybetti, Kandil kaybetti onların içerideki işbirlikçileri kaybetti, Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini, dünyada söz sahibi olmasını istemeyenler kaybetti. Tüm Türkiye kazandı, Aydın kazandı.

Türkiye, 28 Mayıs seçimlerinde 20 yıldır sarsılmaz bir güven duyduğu liderinin peşinden yine inançla gidip, Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar cumhurbaşkanı seçerek, aklıselimden uzak ve içi boş vaatlere kanmadığını kanmayacağını, “Önce vatan” sözünün içi boş bir slogandan öte her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının yüreğinde çarpan en yüce duygu olduğunu, bölücü söylemlere prim tanımadığını ve tanımayacağını dosta düşmana bir kez daha ilan etti. Bu seçimi sadece 85 milyon kazanmadı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferi, dünya üzerindeki bütün mazlum milletler için bir umut ışığı gibi doğdu. Yoksa ellerinde Türk Bayrakları Mescidi Aksa’ya koşanlarla aynı anda Türkiye’den binlerce kilometre uzaklıktaki Brezilya’da İşçi Partisi’nin yaptığı “Emperyalizm yine yenildi. Erdoğan'a karşı devasa bir darbe kampanyasının ortasında, Türkiye'de mevcut cumhurbaşkanı yeniden seçildi” açıklamasının başka nasıl bir izahı olabilir!

Halk yine “Yaparsa Erdoğan yapar” diyerek yerel seçimlerde de şer odaklarının değil, güvendiği liderinin peşinden gidecektir. Aydın’da da aklıselim kazanacak, Türkiye genelinde olduğu gibi Efeler Diyarı’nda da yerel yönetimler gücünü halktan alıp, halk için çalışanların olacaktır.

AK Parti İl Teşkilatı olarak 28. Dönem Milletvekili ve 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde olduğu gibi 2024 Yerel Seçimleri’nde de Türkiye ve Aydın için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu kutlu mücadelede Türkiye’yi, Aydın’ı seven her vatandaşımızla el ele verip, belediye seçimlerinden de zaferle ayrılacağımıza inancım tam. Halkımızı bu inanç etrafında bugünden tezi yok birleşip, gece gündüz çalışmaya devam ediyorum. Zafer inanlarındır.

YENİ TÜRKİYE YÜZYILI ARTIK BAŞLADI

28 Mayıs 2023 te sadece Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı olarak ilan ettiğimiz bir tarih değil. Aynı zamanda Türkiye için yeni bir dönem, yeni bir safha, Türkiye tarihi defterinin yeni bir sayfası açıldı, yeni bir kapı sonuna kadar aralandı. Yeni Türkiye Yüzyılı artık başladı. Hayırlı olsun, uğurlu olsun, Kutlu olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.