İl Başkanı Arslan; “Dip dalga Zafer Partisi’ni iktidara taşıyacak”

İl Başkanı Arslan; “Dip dalga Zafer Partisi’ni iktidara taşıyacak”

Zafer Partisi Aydın İl Başkanı Ercan Arslan, Cumhuriyetin 100. Yılına bir kala Türk siyasi hayatını derinden etkileyecek dalganın, iktidar partisi olarak Zafer Partisi’ni ve Ümit Özdağ’ı temsil noktasında yetkilendireceğine inandıklarını belirtti.

Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı önümüzdeki süreçte parti programları doğrultusunda çalışma sürdürüp, partilerinin politikalarını halkla paylaşma çabası içerisinde olacaklarını belirten Zafer Partisi Aydın İl Başkanı Ercan Arslan, Cumhuriyetin yüzüncü yılına bir kala bir dip dalganın Türk siyasi hayatını derinden etkileyeceğini öne sürdü. Bu dalganın cumhuriyet değerlerini korumaya yönelik ama rengini milliyetçilikten alan bir dalga olacağı toplumun tüm kesimlerince dillendirildiğini açıklayan İl Başkanı Arslan, “Bu dalganın Türk siyasi hayatına iktidar partisi olarak Zafer Partisi’ni ve Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ Bey’i de Türk Milleti’nin iradesini temsil noktasında yetkilendireceğini inanıyoruz” dedi.

AK Parti’nin cumhuriyet değerlerini hiçe saydığını ve kendi cumhuriyetini kurmaya yönelik adımları karşısında Türk milletinin uyanmasına yönelik olarak ‘uyandırma servisi’ görevini sürdürmeye devam edeceklerini ifade eden Arslan şunları söyledi.

“SESSİS İSTİLAYA SESSİZ KALMAYACAĞIZ”

“Ülkemizdeki sığınmacı sevicilerinin tatlı su kurnazlığı iletişim tekniklerini kullanarak çaktırmadan büyük Türk Milleti’ne insanlık duyguları içinde ensar, muhacir safsataları ile sessiz istilayı örtük olarak yutturmaya çalışmalarına Zafer Partisi olarak sessiz kalmayacağız. Büyük Türk milleti misafirperver ve aynı zamanda yardımseverdir. Ama 2011 yılından bu yana sığınmacı artışı sonucu ülkede yaşananlar misafirperverlik ve yardımseverlikle açıklanamayacak kadar vahim bir noktaya gelmiştir. Bizce belirli mihraklarca gizli olarak yürütülmeye çalışılan örtük ümmetçi programı devreye sokacak sığınmacı yutturmacasına karşı çıkarak ve büyük Türk Milletini bu konuda arkamıza alarak “Türkiye’de bir tek sığınmacı kalmayacak” şeklindeki mücadelemiz hukuki ve siyasi zeminde devam edecek.

“TÜRKİYE’Yİ YÖNETECEK PROGRAMA VE EKİBE SAHİBİZ”

Cumhuriyetimiz ve Milli Güvenliğimizi tehdit eden birinci önceliğimiz olan sığınmacı tehlikesini yüce Türk Milletine anlatmaya çalışırken, bazı çevrelerin “programlarında sığınmacıların gönderilmesi dışında başkaca bir şeyleri yok” eleştirisine maruz kaldıklarını belirten Arslan bunun doğru olmadığını söyledi. Partisinin Türkiye’yi yönetecek programa ve ekibe sahip olduğu iddiasında bulunan İl Başkanı Arslan şu bilgileri verdi.

“PROJELERİMİZİ ANLATACAĞIZ”

“Önümüzdeki zaman diliminde Zafer Partisi programında yer alan özellikle Aydın’ı yakından ilgilendiren konuları halkımızla paylaşacağız. Tarım ve hayvancılık sektörü politikalarımız, havza projeleri, köylü ve çiftçinin sigortalı olması projesi, taşımalı eğitimin sonlandırılıp köy okullarının açılması, Devlet Planlama Teşkilatının yeniden açılması, Askeri Liselerin açılması gibi projelerimizi çok yakında ilçe ilçe, köy köy açıklamaya ve anlatmaya devam edeceğiz.”

Arslan, “Halkımız bizi izlemeye devam etsin” diyerek sözlerine son verdi.

ercan-arslan-1-001.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum