Jandarmadan tütün kaçakçılarına operasyon
Ankara İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kaçak ve bandrolsüz tütün ürünleri satışı yapan 1 kişiyi gözaltına aldı.
Ankara İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kaçak ve bandrolsüz tütün ürünleri satışı yapan 1 kişiyi gözaltına aldı.
Ankara İl Jandarma Komutanlığınca kaçak ve bandrolsüz tütün ürünleri satışının önlenmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında; Beypazarı ilçesi Hacıkara Mahallesi'nde S.D. adlı şahsın kaçak ve bandrolsüz tütün ürünleri satışı yaptığı bilgisine ulaşıldı.
Beypazarı Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde S.D.'nin adresinde arama yapılmış, yapılan arama sonucunda; 9 kilogram tütün, 2 adet tütün sarma makinası, 376 bin adet boş makaron ele geçirildi.
Ele geçen malzemelere el konulurken, S.D. adlı şahıs hakkında adli işlemlere başlanıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.