Köşk’ün bağımsız adayı Kılınç; "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır"

Köşk’ün bağımsız adayı Kılınç; "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır"

Köşk'ün bağımsız belediye başkan adayı Rıfat Kadri Kılınç, belediye başkanlığı döneminde ilçeye kazandırdığı eserlerden söz ederek, "5 yıllık görev süremizde ilçenin çehresini değiştirdik. Yatan değil çalışan belediyecilik...

Köşk'ün bağımsız belediye başkan adayı Rıfat Kadri Kılınç, belediye başkanlığı döneminde ilçeye kazandırdığı eserlerden söz ederek, "5 yıllık görev süremizde ilçenin çehresini değiştirdik. Yatan değil çalışan belediyecilik nasıl yapılmış bugün herkes daha iyi gördü" dedi.

Köşk'ü AK Parti'nin kalesi yapan ancak 2 dönemdir aday gösterilmeyince 31 Mart yerel seçimleri için bağımsız Belediye Başkan Adayı olan Rıfat Kadri Kılınç, bağımsız olarak çıktığı yolda bugün gördüğü desteğin yaptığı hizmetlerin karşılığı olduğunu belirtti. Gerek belediye başkanı iken gerekse ilçede işini takip ettiği süreç içerisinde her zaman halkla iç içe olduğunu ve sorunları hep birinci ağızdan dinleyip çözdüğünü belirten Kılınç, belediye başkanlığı döneminde yapılan çalışmaların bugün daha iyi anlaşıldığını kaydetti.

"Kimin daha çok çalıştığının kararını halk verecek"

Konuşmasında halefi Nuri Güler'i eleştirerek görev süresi içerisinde yaptığı eserleri paylaşan Rıfat Kadri Kılınç, ilçeye bağlı Cumayanı Köyü'nde yaptığı konuşmada "Birileri her konuşmasında borç devraldığını söyleyip "borç ödemekten yeterli hizmet edemedim" bahanesine sığınıyor. Ödedikleri pek bir borç yok ama yine de şunu belirteyim. Belediyecilik bahane bulma değil, çözüm üretme noktasıdır. Bugün her mahallede çeşitli eserlerimiz ile karşılaşıyoruz. Eserlerimizin karşılığı olarak hemşerilerimizden hayır dualar alıyoruz. Bizim dönemimizi acımasızca eleştirenler, Köşk Hükümet Konağı'nı, ADÜ Köşk Meslek Yüksekokulu'nu, Köşk Belediye Binası'nı, Köşk Entegre Hastanesi'ni, Kapalı Spor Salonu ve halı sahaları, Katlı Otopark'ı, düğün salonlarını hiç mi görmüyor. Bizim bıraktığımız borç, ilçeye kazandırdığımız eserlerin yanında devede kulak kalır" diyerek yeni hizmetler için Köşk halkından destek beklediklerini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.