Lezita ailesi geleneksel iftar sofralarında buluştu

Lezita ailesi geleneksel iftar sofralarında buluştu

Lezita, geleneksel iftarlarıyla bu yıl da çalışanlarını bir araya getirdi.

Lezita, geleneksel iftarlarıyla bu yıl da çalışanlarını bir araya getirdi. Üretim tesisinin yanı sıra Saruhanlı ve Tire çiftlikleri, çeşitli illerdeki şube müdürlükleri ve kuluçka merkezlerinde Ramazan ayının başından itibaren düzenlenen iftar organizasyonlarına, çalışanlar ve ailelerinden oluşan toplam 7 bine yakın kişi katıldı.

Lezita, geleneksel olarak düzenlediği Ramazan iftarlarıyla bu yıl da binlerce çalışanını aileleri ile birlikte aynı sofrada buluşturdu. Lezita'nın Kemalpaşa'daki üretim tesisinin yanı sıra Saruhanlı ve Tire çiftlikleri, çeşitli illerdeki şube müdürlükleri ve kuluçka merkezlerinde düzenlenen iftar organizasyonları; Karagöz-Hacivat oyunları, semazen gösterileri ve geleneksel Türk kültürünün diğer renkli unsurları ile Ramazan ayının ruhuna uygun şekilde zenginleştirildi.

İftar yemeklerini geleneksel hale getirdiklerini dile getiren Lezita Genel Müdürü Mesut Ergül, "Lezita ailesi olarak, 11 ayın sultanı Ramazan'da bağlarımızı pekiştiriyoruz. Barış, sevgi ve hoşgörünün, birlik ve beraberliğin simgesi Ramazan'da çalışanlarımızla birlikte aynı sofrada buluşmaktan, onlarla sohbet etmekten, duygu, düşünce ve umutlarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu nedenledir ki Lezita ailesinin her bir üyesi iftar organizasyonlarımızı heyecanla bekliyor. Bu yıl iftar yemeklerimizde toplamda 7 bine yakın kişiyi ağırladık. Birlik ve beraberliğimizi vurgular nitelikteki iftar organizasyonlarımız, sadece bir yemek paylaşımı değil, toplumsal değerlere verdiğimiz önemin de göstergesi. İftar yemeklerimizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam ettireceğiz" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.