Şeffaf branda yapımında kullanılan malzeme

Şeffaf branda yapımında kullanılan malzeme

Şeffaf brandanın iç ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmektedir. Şeffaf branda hem dışarıyı hem de içeriyi net bir şekilde gösterme özelliğine sahiptir. Mekânı sıcak soğuk yağmur kar gibi dış etkenlerden korurken aynı zamanda içerideki ortamın görüntü olarak küçük bir ev tipini andırması ile de daha sıcak samimi bir ortam oluşturulmaktadır.

Şeffaf branda montajı yapılmakta olan alanda isteğe göre kapatılıp açılabilecek bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca fermuarlar, roketli tokalar, mıknatıslı şerit kullanılarak farklı tasarımlar ve de kullanım şekilleri oluşturulabilmektedir. Bu yapılarda metal aksamlar birbirine uyumlu bir şekilde monte edilerek bu aksamaların üzerine geçirilecek olan brandaya zarar vermeleri önlenmektedir. Bu sayede kullanılan branda daha uzun süreli kullanılabilmektedir.

Şeffaf Kamelya Brandası Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Şeffaf kamelya brandası yaz sıcağında ya da kış mevsiminin soğuk hava şartlarında kullanabilirsiniz. Bu tür brandalar kamelya ve çardaklarınızda sizi yağmur ve rüzgârdan korur. Ayrıca brandaların sağladığı konfor sayesinde bahçelerinizdeki oturma alanlarında sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

Şeffaf brandacı şeffaf kamelya brandalarında brandanın istediğiniz tarafına seçmiş olduğunuz boyutta ve şekilde pencere ya da açılıp kapanabilen kapı koyup bu sayede kamelyanızı istediğiniz zaman kapalı mekân istediğiniz zaman da açık mekân olarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Camlı Şeffaf Branda Nedir? Kimler Tercih Eder?

Camlı şeffaf branda yapımında kullanılan malzemenin cam gibi saydam olması nedeni ile hem içeriyi hem de dışarıyı net bir şekilde görebildiğiniz için tıpkı pencereli bir evde oturmuş ve keyif yaparken dışarıyı izleme hissiyatı oluşturmaktadır. Kafe, restoran, otel, kış bahçeleri gibi yerlerde yüksek maliyetli cam balkon yerine daha az maliyeti ve kolay montajı sebebi ile sıklıkla camlı şeffaf branda tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarında dışarıda oturmayı tercih edenler için bu camlı şeffaf branda çeşitleri oldukça kullanışlı olmaktadır. Böylece hem soğuktan korunup hem de dışarıda oturulması sağlanmaktadır.

Şeffaf Branda Metrekare Fiyatları

Şeffaf branda fiyatları, brandayı oluşturmak isteyen kullanıcının almak istediği ve branda yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesine, bu malzemelerin kampanya fiyatlı olup olmamasına göre değişmektedir. Ayrıca enflasyonun o anda düşmesine ya da yükselmesine, montaj esnasında kullanılacak olan ilave ışık, ayak, ara kapatmalar, fermuar ve benzeri ilave ürünler doğrultusunda değişim göstermektedir. Şeffaf branda, döşenecek olan mekânın şeffaf branda m2 fiyatları belirlenerek bu fiyatlar üzerinden alıcı ve satıcı tarafından hesaplanarak bir fiyat oluşturulmalıdır.

Kafeterya, kafe, ,restoran, çardak, kış bahçesi, kamelya, araba park alanı, çocuk oyun alanı ve benzeri birçok alan için oluşturmak istediğiniz şeffaf branda metrekare fiyatlarını en uygun bir şekilde bulabilmek için Şeffaf Brandacı site adresinden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitede tüm branda çeşitleri sergilenmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.