"Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket" ödülü Aydem Plus’a

"Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket" ödülü Aydem Plus’a

İzmir'de, Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT) Ödülleri sahiplerini buldu.

İzmir'de, Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT) Ödülleri sahiplerini buldu. Aydem Plus, "Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket" ödülünü aldı.

Yeni Asır Gazetesinin 129'uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlediği Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT) Ödüllerinin töreni, bir otelde gerçekleştirildi. Başarılı iş insanlarını buluşturan geceye; iş, sanat ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı. Törende; ülke ekonomisine katkı sağlayan, teknoloji ve inovasyon çalışmalarıyla fark oluşturan firmalar ve başarılı belediyeler ödüllendirildi.

Faaliyete başladığı 2022 yılından itibaren; işletmeleri ve konutları kendi yenilenebilir enerjisini üretmeye teşvik eden, güneş enerjisi sistem ve santralleri, enerji izleme sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları ürünleriyle enerji verimliliğinin yükseltilmesinde öncülük eden Aydem Plus, yaptığı inovatif çalışmalarla "Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket" ödülüne layık görüldü.

Aydem Enerji Grup Şirketleri adına ödülü teslim alan Gediz Perakende ve Aydem Perakende Genel Müdürü Mustafa İren, "Habercilik anlayışıyla 129 yıldır bölgemizin sesi olmayı başaran, ülkemizin köklü gazetelerinden Yeni Asır tarafından, inovasyon alanında böyle bir ödül almak çok değerli. Aydem Plus, Türkiye'nin öncü entegre enerji grubu Aydem Enerjinin köklü geçmişi ve birikiminden güç alıyor, enerjinin sürdürülebilirliği konusunda geliştirdiği ürün ve hizmetler ile sektörde ön plana çıkıyor. Aydem Enerji ailesi olarak, müşterilerine inovatif çözümler sunarak çok kısa sürede büyük başarılar elde eden Aydem Plus ile bu ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.